• pl
  • en
  • ua

Praca

Dołącz do Nas już dziś.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: województwo Dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami biznesowymi,
  • aktywna sprzedaż towarów z oferty handlowej firmy,
  • przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
  • obsługa Klientów firmy: przygotowywanie ofert, fakturowanie,

Oczekiwania:

  • samodzielność w działaniu,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność,
  • systematyczność,
  • rzetelność,
  • niekaralność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość komputera.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia i możliwość rozwoju osobistego
  • przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres z klauzulą: