• pl
  • en
  • ua

Polski producent chemii detailingowej już na naszych półkach.

Polski producent chemii samochodowej KiurLab

Kiurlab, to firma chemiczna działająca od 2021 r., ale doświadczenie na rynku detailingowym zdobywa już od 2007r. Szlaki zostały przetarte przez Łukasza Kordyjaka, który odpowiadał za wprowadzenie do Polski wiodącej w tej chwili marki środków do czyszczenia i napraw tapicerek skórzanych. Firma Colourlock została założona w 2004r - zaczęło się od poznawania specyfiki branży i klientów, następnie dostarczała produkty, usługi i szkolenia. Za sukcesem stała wiedza zarówno praktyczna, jak i z zakresu materiałoznawstwa. Po 8 latach budowania struktury sprzedażowej i szkoleniowej nadszedł moment na to, aby z firmy dystrybucyjnej przekształcić się w firmę produkcyjną.

W 2021 r. po kilkuletnich poszukiwaniach chemika, jako wspólnika rozpoczęły się prace nad pierwszymi produktami. Do testów nad produktami dopuszczone było wąskie grono testerów, które uchodzi za topowych specjalistów w branży detailingowej.

W marcu 2023 r. następuje premiera pierwszych, pięciu produktów Kiurlab.

Zawodowy i amatorski detailer ceni profesjonalne kosmetyki samochodowe. Dlaczego? Są wydajne, dopasowane do wymagań użytkownika i zapewniają świetny rezultat końcowy. KiurLab jako polski producent chemii samochodowej, oddaje do Twojego użytku produkty poddane dogłębnej analizie laboratoryjnej i praktycznej. Wybierz kosmetyki dla auta i chwal się nim codziennie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów kiurlab a także do zakupów w naszych sklepach firmowych we Wrocławiu, Lublinie i Rzeszowie i poprzez SKLEP ONLINE: autozatoka